Інститут Україніки

Головне меню

Фотопроект М. Матуса

Семейный альбом 1893 - 1957

Карта проїзду

 

21 січня 2012 року у Дніпропетровську пройшов 4 етап ХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика. 
Конкурс проходив за підтримки «Ліги українських меценатів», Національної ради з питань духовності, Міжнародної громадської організації „Інститут Україніки” та Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Приймали участь у конкурсі учні 3-11 класів загальноосвітніх шкіл, учні професійно-технічних навчальних закладів області, студенти вищих навчальних закладів I-II та III-IV рівнів акредитації.
1.JPG
2.JPG
Олексій Миколайович Лазько - фундатор Міжнародної громадської організації «Інститут Україніки» та представник «Ліги українських меценатів» у Дніпропетровській області урочисто відкриває конкурс.
3.JPG
З привітальним словом до присутніх звернувся перший проректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, заслужений вчитель України і голова оргкомітету конкурсу - Володимир Григорович Довгополов із «побажанням успіхів, натхнення та творчих перемог».
4.JPG
Піскорська Лідія Іванівна, завідувач навчально - методичного відділу гуманітарних дисциплін ДОІППО – організатор проведення конкурсу на Дніпропетровщині.
5.jpg
Юні учасниці конкурсу щиро подякували Олексію Лазько за доброчинну діяльність у галузі освіти та культури і подарували коровай – український символ добробуту.
6.JPG
Нагороджується Влада Литовченко, учениця 3-го класу Орлівської середньої школи Дніпропетровської області, за І місце в обласному етапі конкурсу.
7.jpg
Нагороджується Соф’я Черних, учениця 3-го класу середньої школи м. Синельникове, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
8.JPG
Нагороджується Антон Садовніченко, учень 3-го класу середньої школи № 10 м. Жовті води, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
9.JPG
Нагороджується Богдан Савченко, учень 4-го класу Іларіонівської середньої школи Синельниківського району,  за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
10.JPG
Нагороджується Білова Катерина, учениця 4-го класу середньої школи № 9 м. Павлоград, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
11.JPG
Нагороджується Аліна Шишкевич, учениця 4-го класу сзш № 7 м. Дніпропетровська за І місце в обласному етапі конкурсу.
12.jpg
Нагороджується Марія Ревединська, учениця 5-го класу Новомиколаївської сш Верхньодніпровського району за І місце в обласному етапі конкурсу
13.JPG
Нагороджується Дарина Землякова, учениця 5-го класу Криворізького науково-технічного ліцею № 81, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
14.jpg
Нагороджується Аліна Рашевська, учениця 6-го класу Царичанської середньої школи Дніпропетровської області, за І місце в обласному етапі конкурсу. 
15.jpg
Нагороджується Альбіна Медіна, учениця 6-го класу середньої школи № 1 м. Марганець, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
16.JPG
Нагороджується Дарина Лихоманова, учениця 6-го класу гімназії № 15 м. Нікополь, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
17.jpg
Нагороджується Анастасія Тур, учениця 7-го класу Синельниківської міської гімназії, за І місце в обласному етапі конкурсу.
18.JPG
Нагороджується Єлизавета Блєднєва, учениця 7-го класу середньої школи № 1 м. Павлоград, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
19.JPG
Нагороджується Крістіна Наришкіна, учениця 7-го класу Миколаївської середньої школи,  за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
20.JPG
Нагороджується Богдана Міхно, учениця 8-го класу середньої школи № 4 П’ятихатського району, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
21.jpg
Нагороджується Альона Шин, учениця 8-го класу Степівської середньої школи Широківського району, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.  
22.JPG
Нагороджується Руслан Шпонька, учень 9-го класу Олексіївської середньої школи Нікопольського району, за І місце в обласному етапі конкурсу.
23.JPG
Нагороджується Кириченко Анастасія, учениця 9-го класу Покровського ліцею за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
24.JPG
Нагороджується Юлія Патинка, учениця 9-го класу Петриківської середньої школи, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.  
25.jpg
Нагороджується Марія Коваленко,  учениця 10-го класу Петриківської середньої школи, за І місце в обласному етапі конкурсу.
26.JPG
Нагороджується Аліна Сілкіна, учениця 11-го класу середньої школи № 7 м. Палоград, за І місце в обласному етапі конкурсу.
27.jpg
Нагороджується Катерина Спажева, учениця 11-го класу Покровського ліцею, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
28.JPG
Нагороджується Альона Пересада, учениця 11-го класу Богуславської середньої школи Павлоградського району, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу. 
29.JPG
Нагороджується Тетяна Мішкова, студентка 1-го курсу академії митної служби України, за І місце в обласному етапі.
30.JPG
Нагороджується Катерина Демшевська, студентка 2-го курсу Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
31.jpg
Нагороджується Юлія Лаптєєва, студентка 3-го курсу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, за перше місце в обласному етапі конкурсу.
32.JPG
Нагороджується Олена Шабаліна, студентка 4-го курсу Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
33.jpg
Нагороджується Віолета Вакарь, студентка 4-го курсу Криворізького національного університету, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.  
34.jpg
Нагороджується Діана Панченко, студентка 1-го курсу Дніпропетровського транспортно – економічного коледжу, за І місце в обласному етапі конкурсу.  
35.JPG
Нагороджується Ірина Гаркуша, студентка 1-го курсу Інгулецького технікуму при Криворізькому національному університеті, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
36.JPG
Нагороджується Анна Андрущук, студентка 1-го курсу Дніпродзержинського енергетичного технікуму, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
37.jpg
Нагороджується Анна Чорна, студентка 2-го курсу Жовтоводського промислового коледжу при Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара, за І місце в обласному етапі конкурсу.
38.jpg
Нагороджується Вакутко Вікторія, студентка 2-го курсу Дніпропетровського монтажного технікуму, за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
39.JPG
Нагороджується Юлія Бегма, студентка 2-го курсу Новомосковського кооперативного коледжу економіки та права ім. Литвиненка, за ІІІ місце в обласному етапі конкурсу.
40.jpg
Нагороджується Ольга Шеремет, студентка Нікопольського училища, за І місце в обласному етапі конкурсу.
41.jpg
Нагороджується Тетяна Рублевська, студентка Дніпропетровського педагогічного коледжу при Дніпропетровському національному університеті ім. О. Гончара,  за ІІ місце в обласному етапі конкурсу.
Після нагородження усі переможці третього етапу конкурсу продовжили змагання за фінальну першість у знанні української мови. Зичимо конкурсантам успіхів і перемоги!

Репортаж: Катерина Цуд
  • 06
  • 09
  • 10
  • 11
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 15
  • 07
  • 08
  • 12
  • 14
  • 15
  • 01
  • avtoportret khudozhnika
  • chi daleko do afriki
  • kholodniy dush istorii
  • mariya bashkirtseva
  • petro yatsik
  • poet iz pekla
  • prigodi kozaka mikoli
  • privatna sprava
  • ukrainski metsenati
  • 25poetiv

Хто зараз на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Відкритий лист